СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

11 січня у підконтрольному Кремлю Центральному суді розглянуть так звану «справу 26 лютого». Про це повідомила сестра фігуранта справи Мустафи Дегерменджі Мавіле на своїй сторінці у Facebook.

— Завтра у «Центральному суді» о 10:30 продовжиться засідання у «справі 26 лютого», — написала вона.

QHA повідомляло, що «прокуратура» Криму в черговий раз змінила обвинувальне рішення у відношенні кримських татар, які звинувачуються в масових заворушеннях у так званій справі "26 лютого".

Раніше у центральному районному "суді" Сімферополя відбувся допит одного з фігурантів справи про мітинг на підтримку територіальної цілісності України перед будівлею Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року — Арсена Юнусова.

20 листопада, Центральний районний "суд" Сімферополя відмовив стороні захисту в клопотанні про виклик на допит у якості свідків у справі "26 лютого" глави Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова і заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза, а також лідера кримських сепаратистів Сергія Аксьонова і колишнього слідчого Павла Нікеля.

Місяцем раніше, 23 жовтня, відбулося чергове засідання у справі «26 лютого», в ході якого «суд» заслухав нових свідків у справі.

Відзначимо, що 18 жовтня у Сімферополі в окупованому Криму також відбулося засідання суду у «справі 26 лютого» щодо Мустафи Дегерменджі та Алі Асанова. До суду були викликані три свідки мітингу, які заявили, що були на ньому, але підсудних там не бачили.

12 жовтня «Верховний суд» окупованого Криму відхилив апеляційну скаргу на рішення про продовження терміну домашнього арешту фігурантів «справи 26 лютого» Мустафи Дегерменджі та Алі Асанова.

Нагадаємо, Мустафа Дегерменджі та Алі Асанов є фігурантами так званої «справи 26 лютого» в Криму. Їх судять за участь в мітингу 26 лютого 2014 року під стінами Верховної Ради Криму на підтримку територіальної цілісності України і вчинення опору російській окупаційній армії.

QHA