СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Кримського татарина Мамета Куркчі, затриманого після ранкового обшуку, залишать у місцевому відділенні поліції на 48 годин. Силовики стверджують, що є якісь докази правопорушення з його боку. Про це повідомив Наріман Джелялов.

— На даний момент вдалося прояснити, що Куркчі Мамет затриманий силовиками на 48 годин. Про це повідомив якийсь сімферопольський майор. На питання про причини затримання він відповів, що є якісь докази його причетності до якогось правопорушення, — написав Джелялов.

Родині затриманого не дозволили побачитися з ним.

Як повідомляло раніше QHA, 2 серпня о 6:00 окупанти провели обшук у будинку кримського татарина Мамета Куркчі, що проживає у селі Учь-К'ую (Східне) Радянського району. Після обшуку Куркчі відвезли до місцевого відділення поліції. Активісти намагалися з'ясувати подробиці затримання.

Нагадаємо після анексії в Криму систематично проводяться масові обшуки у незалежних журналістів, кримськотатарських активістів і членів Меджлісу.

На міжнародних майданчиках правозахисники регулярно повідомляють про факти порушень прав людини у Криму.

«Візитною карткою» боротьби ФСБ з інакодумцями мусульманами стало так звана справа «Хізб ут-Тахрір». Під приводом підозр у тероризмі, називаючи свої репресивні дії боротьбою з екстремізмом, російські силовики вриваються до будинків, проводять масові незаконні обшуки і затримання.

ФОТО: інтернет

QHA