МОСКВА (QHA) -

Лефортовський суд Москви (Росія) ухвалив рішення відправити під арешт затриманого в окупованому Сімферополі громадянина України Костянтина Давиденка, який нібито «збирав і передавав українським спецслужбам відомості про діяльність частин Росгвардії та ФСБ».

Українець пробуде під арештом два місяці.

— Суд постановив: клопотання слідства задовольнити, обрати щодо Давиденка запобіжний захід у вигляді взяття під варту до 11 квітня, — заявила суддя Олена Галіханова.

QHA повідомляло, що Міністерство закордонних справ України вимагає від МЗС Росії підтвердити факт затримання громадянина України Костянтина Давиденка на території тимчасово окупованого РФ Криму, а також повідомити причини затримання і місце утримання українця.

Раніше Федеральна служба безпеки Росії заявила про те, що в анексованому РФ Сімферополі затримано громадянина України — Костянтина Давиденка, який нібито "збирав і передавав українським спецслужбам відомості про діяльність частин Росгвардії та ФСБ".

За інформацією російських спецслужб, Давиденко цілеспрямовано збирав і передавав спецслужбам України відомості, що становлять державну таємницю, про діяльність частин і з'єднань Федеральної служби військ Національної гвардії РФ і співробітників ФСБ Росії.

Джерело: РИА Новости

QHA