МІНСЬК (QHA) -

У Комітеті державної безпеки Білорусі заявили, що затримали главу правління ПАТ "Завод обважнювачів" Олександра Скибу при дачі хабара у 2800 доларів.

Про це повідомила прес-служба відомства.

— У рамках боротьби з корупцією та економічними злочинами на гарячому при отриманні хабара у розмірі 2800 доларів США від голови правління ПАТ "Завод обважнювачів" (Україна) громадянина України Скиби О.С. затриманий головний металург ВАТ "Мінський тракторний завод" Карась А.Н. Як посередника при отриманні хабара виступав син затриманого Карась А.А,  сказано у повідомленні.

Правоохоронці Білорусі порушили стосовно Скиби кримінальну справу за ч.2 ст.431 (давання хабара) КК Республіки Білорусь.

Всі фігуранти корупційних схем затримані. Стосовно них застосовано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, заявили у КДБ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Білорусі співробітники спецслужб затримали керівника ПАТ "Завод обважнювачів" (місто Костянтинівка, Донецька область). Зазначається, що директор заводу Олександр Скиба 15 листопада прибув до Мінська у відрядження, де мав провести переговори з керівництвом ВАТ «Мінський тракторний завод», з яким укладено договір про поставку продукції. Назад він планував вилетіти в той же день, але був затриманий співробітниками КДБ Білорусі.

QHA