КИЇВ (QHA) -

Лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі затримали на даху будинку, куди він піднявся, «рятуючись» від співробітників СБУ.

З даху будівлі Саакашвілі заявив, що чинна влада хоче його викрасти.

— Я хочу всіх закликати підтягуватися і не дати здійснитися беззаконню. Не дати Порошенку викрасти мене за наказом Путіна і видати мене. Я тут, щоб захищати Україну. Мене хочуть викрасти, тому що я встав на захист українського народу.

Активісти, прихильники екс-президента Грузії заблокували всі виходи з будівлі та почали зводити барикади. Люди скандували «Київ — вставай».

Одного з активістів затримали співробітники СБУ.

Правоохоронці повідомили Саакашвілі про підозру у вчиненні злочинів.

— У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 256 (сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їхньої злочинної діяльності) Кримінального кодексу України, затримали за місцем проживання в Києві Саакашвілі, — відзначили в прес-службі СБУ.

На даний момент планується допит лідера партії «Рух нових сил».

Стрім з місця подій веде кореспондент QHA.

Нагадаємо, спецназ вибив двері у квартирі Саакашвілі та почав проводити обшук. Через проведення «слідчих дій» рух по вулиці перекритий. Співробітники СБУ до нього не пустили адвоката і народних депутатів Віктора Чумака та Юрія Дерев'янка.

QHA