СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Активісти громадського об'єднання «Кримська солідарність» закликають взяти участь у флешмобі на підтримку затриманого силовиками в окупованому Криму кримськотатарського активіста Нарімана Мемедімінова.

— Дорогі друзі, колеги та однодумці! Візьміть участь у флешмобі на підтримку громадського журналіста Мемедемінова Нарімана! Нехай сьогодні Вашими аватарами стане його фотографія з хештегом: #freememedeminov, — йдеться у повідомленні.

У «Кримської солідарності» відзначили, що тиск на Мемедімінова — тиск на «Кримську солідарність», як на платформу активістів, і «продовження репресивної політики РФ проти інакомислення, яка проявляється у тому, щоб змусити мовчати найактивніших».

QHA повідомляло, що 23 березня в окупованому Криму відбудеться засідання «суду» з розгляду запобіжного заходу Наріману Мемедімінову.

Раніше ФСБ в окупованому Криму відкрила справу на затриманого Нарімана Мемедімінова. Кримського татарина підозрюють у «публічних закликах до здійснення терористичної діяльності».

У будинку Нарімана Мемедімінова у селі Холмівка Бахчисарайського району провели обшук. Силовики оточили не тільки будинок активіста, але й всю вулицю, а після обшуку відвезли Мемедімінова до Сімферополя.

Пізніше активісти повідомили подробиці обшуку в будинку активіста.

Нагадаємо, силовики вже проводили обшук в будинку кримського татарина 11 лютого 2016 року. Тоді активіста оштрафували на 10 тисяч рублів.

QHA