СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Майже двом десяткам активістів, затриманим сьогодні під час обшуку біля будинку Марлена Мустафаєва, пред'явили звинувачення в участі у несанкціонованому мітингу за статтею 20.2, ч. 1, Кодексу РФ про адміністративні правопорушення. Про це повідомив кримський адвокат Рустем Кямілев, передає Анна Богачева.

Дана частина статті передбачає накладення адміністративного штрафу в розмірі від десяти тисяч до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до сорока годин.

Адвокат Еміль Курбедінов у відеозверненні, опублікованому на його сторінці в Фейсбук, припустив, що Марлену Мустафаєву, який знаходиться в особливій групі ризику, буде обраний адміністративний арешт.

Нагадаємо, вранці 21 лютого стало відомо про черговий незаконний обшук у Криму. О 7:30 до будинку Марлена Мустафаєва у Кам'янці увірвалися озброєні люди.

Через деякий час активісти повідомили в соцмережах про затримання від 10 до 20, за різною інформацією, осіб, які прийшли до будинку Мустафаєва підтримати сім'ю.

ФОТО: Антон Наумлюк для «Крим.Реалії»

QHA