САНКТ-ПЕТЕРБУРГ (QHA) -

Всеволод Нелаєв — активіст групи «Стратегія-18», яка щомісяця 18 числа виходить на вулиці міста з метою інформувати російське суспільство про факти порушення прав і свобод людини в анексованому Криму, 16 квітня був затриманий правоохоронцями під час одиночного пікету.

Джерело повідомляло, що Нелаєва затримали за акцію протесту «Прогулянка опозиції» в Петербурзі:

— За уточненими даними, Всеволода Нелаєва співробітники поліції зняли з пікету на Невському проспекті в підтримку кримських татар «Стратегія-18» і відвезли до 78 о/п... Його затримали не для допиту відносно пікетів 16 березня проти анексії Криму, де він брав участь, а відносно прогулянок опозиції, які проводяться щонеділі о Петербурзі. Зокрема, мова йде про 16 квітня, коли відбулися масові затримання учасників прогулянки. Всеволод Нелаєв ніколи не брав участі в цих заходах і, відповідно, його не було на прогулянці опозиції 16 березня. Ніяких звинувачень до теперішнього часу йому пред'явлено не було.

Повідомляється, що пізніше Всеволода Нелаєва відпустили.

Нагадаємо, 18 листопада 2016 року у Санкт-Петербурзі почалася безстрокова акція на підтримку кримських татар у форматі одиночних пікетів «Стратегія-18».

ФОТО: інтернет

QHA