СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Українського ув’язненого з окупованого Росією Криму Андрія Лугіна після операції вивезли у невідомому напрямку. Про це журналістам «Крим.Реаліі» повідомила дружина засудженого Ірина Лугіна.

— Невідомі вивезли його з лікарні і до теперішнього моменту у мене немає офіційної інформації про його місцезнаходження. На територію СІЗО мене не пускають і ніякої інформації не дають. Я припускаю, що його вивезли до Краснодарського краю або Ростовську область Росії... Ні на території лікарні, ні у медсанчастині СІЗО його немає. Йому повинні були сьогодні (5 травня — ред.) знімати шви, але що з ним зараз відбувається, я не знаю, — повідомила дружина українця.

Ірина Лугіна розповіла пресі, що вже звернулася з нагоди зникнення чоловіка до омбудсменів України і Росії, а також до місцевих «Слідкому», «прокуратури» та «ФСВП».

Як повідомляло раніше QHA, засуджений у Криму громадянин України Андрій Лугін у кінці квітня двічі здійснював спробу самогубства на знак протесту проти свого переміщення на територію Республіки Мордовія (РФ) і відсутність належного медичного обслуговування.

24 квітня українські громадяни Андрій Лугін та Юрій Михайлов, що містяться у в'язницях на території окупованого Росією Криму, оголосили сухе голодування.

ФОТО: інтернет

QHA