КИЇВ (QHA) -

Засідання суду у справі колишнього голови Державної фіскальної служби Романа Насирова буде проведене 4 або 5 березня. Про це журналістам розповів керівник Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, передає ZN.UA.

— Ми будемо використовувати всі передбачені кримінально-процесуальним кодексом заходи для забезпечення проведення судового засідання щодо обрання запобіжного заходу підозрюваному сьогодні або завтра, в передбачені законом терміни, зокрема за участю підозрюваного через засоби відеозв'язку, повідомив прокурор.

При цьому прес-секретар НАБУ Світлана Олифір підтвердила, що засідання можуть пройти у формі онлайн-конференції у зв'язку із тим, що підозрюваний перебуває у лікарні.

Нагадаємо, пізно ввечері 2 березня детективи НАБУ вручили повідомлення про підозру голові Державної фіскальної служби Роману Насирова в палаті лікарні «Феофанія», куди він був госпіталізований з діагнозом «гіпертонічний криз».

3 березня Кабінет міністрів усунув Насирова з посади до закінчення розслідування Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) та Національного антікоррупіцонного бюро (НАБУ).

Насирову інкримінують статтю 364 Кримінального кодексу зловживання владою або службовим становищем. Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) підтвердило інформацію про затримання Насирова в рамках розслідування так званої «газової справи Онищенка».

ФОТО: інтернет

QHA