ЗАПОРІЖЖЯ (QHA) -

Для Запорізької області вже визначений наряд для відбору кандидатів на військову службу за контрактом на перший квартал поточного року. Він складає 490 осіб. Всі кандидати направляються для укладання контракту у навчальні центри, які розташовані у Львівській, Чернігівській областях і містах Полтаві та Миколаєві.

— Відмінна риса призову і відправки кандидатів цього року полягає в тому, що якщо у 16-у році ми відправляли кандидатів до навчальних центрів двічі на місяць, то в цьому році вже будуть відправки один раз на місяць. Крім цього, збільшено грошову винагороду військовослужбовцям, які перебувають у зоні проведення АТО. Залежно від лінії, на якій перебувають військовослужбовці, щомісячна винагорода становить від 2400 до 6 тисяч гривень, — каже Юрій Бойко, заступник воєнкома Запорізького облвійськкомату.

Військовослужбовці відзначають, що служба за контрактом серед українців має успіх. Для порівняння: 2015 року контракт зі Збройними Силами України уклали 1300 осіб, 2016 — 3000.

Значно покращено речове забезпечення військовослужбовців. Внесено зміни до законодавчих актів, що стосуються поліпшення умов проходження військової служби, зазначив Бойко.

Хоча потреби у мобілізації немає, на думку Юрія Бойка, до лав Збройних Сил України продовжують йти не тільки чоловіки, але і жінки. За минулий рік з понад півтори тисячі представниць прекрасної статі, які вирушили на передову захищати Батьківщину, запоріжанок було триста осіб.

ФОТО: інтернет

QHA