ЗАПОРІЖЖЯ (QHA) -

Фестиваль почався о 10:00. Місце збору — пл. Свободи. Саме з цього місця стартували запорожці, які брали участь у фестивалі. Відзначимо, що на чолі колони їхали байкери, а також циркові артисти, зокрема, ходулісти. Кілька сотень городян ходою дійшли до центрального входу в запорізький парк «Дубовий гай».

 

Об 11:00 у парку почалися різні заходи: виступи творчих колективів міста, які дарували городянам запальні танці, майстер-класи з розпису дерев'яних виробів, а також була надана можливість посидіти за кермом патрульного авто і машини співробітників ДСНС. До слова, і зовсім маленькі городяни, і старші хлопці просили співробітників патрульної поліції та Головного Управління ДСНС у Запорізькій області посидіти на водійському сидінні, відчувши себе працівником тієї чи іншої структури.

Запорожці дошкільного віку весело гралися на майданчиках, де аніматори демонстрували їм танцювальні рухи.

Запорізькі сім'ї відобразили святкові моменти на тематичних фотозонах. Увагу малюків привернув герой однойменного мультфільму «Лунтік».

Щоб привітати городян зі стартом фестивалю, на захід прибув заступник міського голови Анатолій Пустоваров. Він підкреслив, що сімейні цінності є фундаментом для повноцінного розвитку будь-якого суспільства, і консолідація держави повинна починатися зі створення міцних українських сімей.

Крім цього, почесною грамотою від виконкому міської ради був нагороджений відомий юний запорожець Кирило Гуреєв. Саме цей юнак врятував 9-річну дитину, яка впала в каналізаційний люк.

Крім фотозони, майстер-класів та концертів, городяни також мали можливість покататися на байдарках.

Відзначимо, що Фестиваль сім'ї тривав у Запоріжжі до 16:00.

Для довідки: Фестиваль сім'ї у Запоріжжі бере свій початок у 2012 році. Організаторами заходу є об'єднання громадських організацій за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації та міської ради. Крім того, фестиваль проходить за підтримки німецького уряду.

QHA