ЗАПОРІЖЖЯ (QHA) -

Нещодавно на сайті Запорізької міськради опублікували проект рішення про передачу виручених від продажу монумента Леніну коштів на створення пам'ятника героям АТО, про що повідомляло QHA.

Однак не всі містяни згодні з таким рішенням.

За словами депутата Запорізької міськради від "Солідарності" В'ячеслава Зайцева, гроші від продажу скульптури потрібно передати місцевій дитячій музичній школі №5, аби допомогти учням і викладачам придбати нові музичні інструменти і перебратися в нову будівлю, оскільки приміщення школи потребує термінового ремонту.

- Я вважаю, що в жодному разі пам'ятник бійцям АТО не має зводитися за кошти, отримані від продажу скульптури ката українського народу. Пам'ятник АТОшникам ми і так поставимо, - заявив Зайцев.

Депутат упевнений, що розвиток музичної школи наразі є пріоритетним. У воєнний час не варто забувати про культуру, нагадує він.

- Ми повинні мати свою маленьку оперу. Навіть під час війни. Я нагадаю, що в блокадному Ленінграді Шостакович чи не щодня давав концерти. Ми переможемо не тільки завдяки Збройним силам України, а й завдяки культурі, - написав Зайцев у соцмережі.

QHA