ЗАПОРІЖЖЯ (QHA) -

Ветеран АТО В'ячеслав Зайцев каже, що подібна акція, спрямована на навчання військовослужбовців, проходить в обласному центрі вперше.

— Сюди прийшли хлопці, у яких видалася вільна хвилинка, тому що, повернувшись у мирне життя і влаштувавшись на роботу, не завжди вдається викроїти час для занять творчістю. З огляду на ті психологічні умови, в яких перебувають військові у зоні АТО, подібні майстер-класи дуже благотворно впливають на самих військовослужбовців, виступаючи в якості арт-терапії, сказав він.

Так, безкоштовну акцію проводила майстриня народного мистецтва Анна Сілявіна, яка з шести років захоплюється розписом писанок.

Писанки можуть зберігатися протягом 20 років. Перед тим, як сідати і розписувати великодні яйця, необхідно наповнити свої думки добром і позитивом, загадати найпотаємніше бажання, і приступати до роботи. Тільки з таким одухотвореним настроєм може вийти і красива робота, і здійснитися бажання, каже Анна Силявиної.

До слова, для Запоріжжя проведення подібних майстер-класів є традиційним. Протягом останніх десяти років в обласному центрі проходять навчальні акції під керівництвом Анни Силявиної. Організаторами акції виступають співробітники Національного заповідника «Хортиця».

QHA