ЗАПОРІЖЖЯ (QHA) -

Планується, що друга партія гуманітарної допомоги від запорожців відправиться до Авдіївки вже у понеділок.

До збору предметів першої необхідності, продуктів харчування, теплих речей і медикаментів, крім активістів, підключилася і місцева влада.

Волонтер Червоного Хреста Андрій розповів, що разом із сім'єю перебрався з Горлівки до Запоріжжя три роки тому.

— Я відразу ж вирішив працювати волонтером у Червоному Хресті, оскільки проблеми, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи, мені відомі не з чуток. Як водій Запорізької обласної організації Червоного Хреста, я буду супроводжувати машину до Авдіївки.

Поки повертатися до Горлівки ми не збираємося, у Запоріжжі вже відмінно облаштувалися. Найголовніша моя мрія, і в ній я не унікальний, — це бажання миру, — каже Андрій.

До Червоного Хреста принесли допомогу для постраждалих і учні однієї з місцевих шкіл. Хлопці не пошкодували віддати улюблені речі своїм авдіївським одноліткам.

Варто відзначити, що на горі жителів Авдіївки вже хочуть нажитися нечисті на руку громадяни. Невідомі особи, представляючись співробітниками Адміністрації президента або Запорізької ОДА, просять городян перерахувати гроші нібито на потреби Авдіївки. Обласна адміністрація нагадує, що влада та волонтери збирають виключно продукти харчування, засоби особистої гігієни та теплі речі. Аферистів уже розшукують співробітники СБУ.

Як повідомляло QHA, з 29 січня бойовики обстрілюють Авдіївку з метою захоплення позицій ЗСУ. У місті введений надзвичайний стан.

QHA