ВІННИЦЯ (QHA) -

14 лютого у Вінниці на Європейській площі біля вежі Артинова відбувся щорічний захід для всіх закоханих — «Давай одружимося».

Організатори шоу одружили всіх бажаючих і урочисто вручали їм свідоцтво про «одноденний шлюб».

Бажання спробувати демо-версію подружнього життя виявили понад 30-ть закоханих пар.

Після офіційної частини свята новоспечені молодята приєдналися до красивого флешмобу «Любов — це ...», створивши велике серце з людей, які тримали в руках яскраві кульки.

За словами одного із організаторів акції, директора «Центру підліткових клубів» Дмитра Мири, дуже приємно спостерігати за радісними обличчями закоханих людей, які на момент представили себе справжньою подружньою парою.

— Ми неймовірно раді робити вінничан щасливими вже п'ятий рік поспіль, — каже він. — Для городян вже стало доброю традицією, хоч на день, але відчути себе подружжям. Ми жартівливо називаємо такий шлюб своєрідною репетицією перед справжнім весіллям, адже подібні заходи мотивують молодь створювати сім'ї.

Крім флешмобу, учасники публічнго розпису могли приміряти фату і бутоньєрку під урочисою весільною аркою.

Молодь, не соромлячись, проявляли свої почуття, гаряче обдаровували один одного поцілунками і охоче ділилися цікавими історіями знайомств.

17-річна Анна Волкова розповідає, що зі своїм коханим Русланом Очеретним зустрічається майже рік.

— Ми познайомилися напередодні Дня всіх закоханих у минулому році, — сміється дівчина, згадуючи першу зустріч із коханим. — Як справжня жінка, я на каблуках бігла до тролейбуса і сильно посковзнулася. Впала так, що сумка полетіла в бік. Руслан, як справжній джентльмен, поспішив мені допомогти. Коли я прийшла в себе від сорому, то змогла подякувати йому, і ми обмінялися номерами телефонів. З тих пір не ношу каблуків взимку, адже останній джентльмен Вінниці — це мій Руслан!

А ось 26-річний Олександр каже, що не розуміє свята, які приходять до нас через майстерний маркетинг.

— По суті, що поганого в тому, щоб з'їсти жменю шоколадних цукерок або зайвий раз вручити своїй дівчині букет квітів для того, щоб їй було з чим сфотографуватися для Інстаграма, — жартівливо розмірковує над святом Олександр. — Однак потрібно знати міру в цій «любовній вакханалії». Любіть своїх близьких щодня, дорожіть ними і цінуйте їх присутність у вашому житті, тоді День Святого Валентина не буде чимось особливим. Я, як люблячий і уважний чоловік, погодився на пропозицію своєї половинки «одружитися» на один день. Більш того, пообіцяв, що наступного разу ініціатива буде надходити від мене.

Ближче до кінця заходу закохані та червонощокі молодята влаштували фотосесію під весільною аркою та отримали невеликі подарунки від спонсорів.

QHA