ХАРКІВ (QHA) -

Олена Зайцева, яка влаштувала жахливе ДТП в центрі Харкова, не визнає своєї провини. Про це повідомив активіст Микола Криволапов на своїй Facebook-сторінці.

На питання журналістів у залі суду про те, чи вважає вона себе винною, Зайцева відповіла: "Ні".

Варто зазначити, що за словами помічника глави МВС Антона Геращенка, прокуратура і поліція наполягатимуть на обранні запобіжного заходу у вигляді арешту на період слідства, "щоб уникнути спроби ухилитися від відповідальності за скоєне".

Раніше Олену Зайцеву, дочку харківського бізнесмена, яка стала винуватицею смертельного ДТП у Харкові, доправили до суду.

QHA повідомляло, що у Харкові водій Volkswagen Touareg дав свідчення з приводу події ДТП, яке забрало життя 6 людей. Він заявив, що перед тим, що сталося, він проїжджав перехрестя на «зелене світло».

Нагадаємо, за однією з версій 18 жовтня водій Lexus Олена Зайцева брала участь у перегонах по нічному Харкову, коли сталася аварія.

Поліція Харкова відкрила кримінальне провадження за частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу. Воно стосується порушення правил дорожнього руху, передбачене статтею покарання — ув'язнення терміном від 7 до 12 років.

В результаті ДТП загинуло 6 осіб, ще 12 перебуває в лікарнях з травмами різного ступеня тяжкості.

QHA