КИЇВ (QHA) -

Перша половина 127-го судового засідання у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза пройшла у процесуальних діях. Про це у відеозверненні про хід судового процесу розповів адвокат Микола Полозов.

На початку засідання захист заявив відвід суду, оскільки на минулому засіданні суд відмовився викликати свідків Ольгу Ковітіді і Сергія Цекова, які на 26 лютого 2014 року були депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

За словами Полозова, вони могли дати свідчення про обставини подій, що відбувалися 26 лютого. Небажання суду допитувати цих свідків захист обґрунтовує його повною зацікавленістю в результаті справи.

Відразу після того, як суд відмовив у своєму відводі, судовим працівником були заявлені телефонограми від Ковітіді і Цекова, які підтвердили їхній намір дати свідчення. Захист подав нове клопотання про виклик зазначених осіб, яке все ж було задоволене.

 
На тих же підставах повторно було заявлене клопотання про виклик до суду Володимира Константинова, однак з невідомих для захисту причин суд його відхилив.

Дата допиту Ковітіді і Цекова поки не призначена, але Микола Полозов передбачає, що допит може відбутися вже наступного тижня.

ФОТО: інтернет

QHA