МОСКВА (QHA) -

Захисник неправомірно затриманого в Москві журналіста видання Укрінформ Романа Сущенка Марк Фейгін розповів про особливості розгляду апеляційної скарги на продовження арешту його підзахисного. Інформацію передає Укрінформ.

— 15 грудня о 10:00 розглянуть апеляційну скаргу на продовження арешту Романа Сущенка до 30 січня (за рішенням Лефортовського суду). Ми будемо робити упор на альтернативний захід — домашній арешт. Пропоновані нами умови відповідають всім необхідним вимогам, — заявив правозахисник.

Марк Фейгін зазначив, що навіть відмова у пропонованих захистом заходів може послужити додатковим інструментом для побудови справи при подачі його до Європейський суду з прав людини. Він зазначив, що в міжнародній судовій інстанції обов'язково врахують факт, що Сущенко всього лише журналіст і не представляє глобальної загрози, а, відповідно, домашній арешт до нього цілком може бути застосований у судовому порядку.

Нагадаємо, як передавало QHA, наприкінці листопада український кореспондент Роман Сущенко, який незаконно утримується у російській колонії «Лефортово», не зміг висповідатися у українського священика, з яким домовлявся раніше, через судову заборону.

QHA