СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Захисникам арештованого рішенням «суду» адвоката Еміля Курбедінова було відмовлено в задоволенні апеляційної скарги. Про це на своїй сторінці Фейсбук повідомив адвокат Джеміль Темишев.

Раніше повідомлялося, що сам Курбедінов на засіданні не був присутній. Як пізніше з'ясувалося, відсутність Еміля Курбедінова була пов'язана з тим, що написана ним апеляційна скарга до суду не надійшла. У Залізничному суді Сімферополя проходило засідання з розгляду скарги його захисника Джеміля Темішева.

Як повідомляло QHA, адвоката Еміля Курбедінова затримали вранці 26 січня і звинуватили в правопорушення за статтею 20.3 КоАП РФ (пропаганда або публічна демонстрація нацистської атрибутики або символіки, або атрибутики або символіки екстремістських організацій, або інших атрибутики або символіки, пропаганда або публічна демонстрація яких заборонені федеральними законами) за публікацію в соцмережі в 2013 році. Курбедінов визнав провину частково, зазначивши, що публікацію розмістив, але екстремістською пропагандою, яку йому інкримінують, не займався. Рішенням суду його визнали винним і заарештували на 10 діб.

Російські та українські колеги Курбедінова звернулися до Федеральної палати адвокатів Російської Федерації з проханням прийняти низку заходів щодо захисту адвоката Еміля Курбедінова і не допустити його суто політичного переслідування.

ФОТО: інтернет

QHA