КИЇВ (QHA) -

Франція та Німеччина вітають ухвалення Верховною Радою законопроекту про особливий статус Донбасу. Про це йдеться у повідомленнях посольств двох країн.

— Німеччина вітає сьогоднішнє рішення Ради про продовження положень про особливий статус Донбасу. Ми підтверджуємо наше зобов'язання з мирного вирішення конфлікту в рамках мирного процесу, йдеться у повідомленні посольства Німеччини в Україні.

Франція також вітає вчорашнє ухвалення українським парламентом закону, яким продовжено особливий статус Донбасу, передбачений законом від 16 вересня 2014 року.

— Ухвалення цього закону підтверджує прихильність України мирному врегулюванню конфлікту в рамках Мінських домовленостей... Франція і Німеччина продовжують свої посередницькі зусилля в рамках «нормандського формату» з метою сталого вирішення конфлікту, —  сказано у повідомленні французького посольства.

Раніше в позитивному ключі про прийняті законопроекти висловився спецпредставник Держдепу США по Україні Курт Волкер.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада України в першому читанні прийняла президентський законопроект про реінтеграцію Донбасу і на рік продовжила особливий статус Донбасу.

QHA