ХЕРСОН (QHA) -

Сьогодні, 21 лютого, Херсонським міським судом задоволене клопотання прокуратури АР Крим про накладення арешту на судно, яке заходило в закритий порт у Криму, повідомляє прес-служба прокуратури.

Як заявив прокурор Автономної Республіки Крим Гюндуз Мамедов, це вже четверте судно, на яке накладений арешт.

— Однак на відміну від інших морських суден, які незаконно заходять у закриті порти Криму, за матеріалами слідства судно «Нафторудовози 45» має відношення до незаконної поставки ільменітової руди на територію АР Крим через порт «Кавказ» (РФ). Вивчення судової документації та сервера трафіку дозволить підтвердити протиправну діяльність українського судновласника і захистити економічні інтереси нашої держави, сказав він.

QHA повідомляло, що до Криму зайшло українське судно, яке доправило руду. Українське судно NEFTERUDOVOZ 45M 8 січня, приблизно о 15:00, прибуло на рейдову стоянку №451 порту Кавказ (РФ) у Керченській протоці. Судно доправило в порт Кавказ вантаж ільменітової руди (приблизно 3000 т).

Раніше керівник проекту "Майдан закордонний справ" Андрій Клименко пояснив різницю між списками суден-порушників в анексованому Криму, які ведуть державні органи України, і власними даними організації.

QHA