СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

До всіх заарештованим вранці 21 лютого окупантами кримським татарам за сфабрикованим звинуваченням в участі у несанкціонованому мітингу, застосовувалися тортури. Про це зі своєї сторінки у Facebook повідомив адвокат Еміль Курбедінов.

Так, ув'язнені йому розповіли, що їм не давали їжі та пиття з моменту арешту, тримали у неопалюваному транспорті, а затриманий активіст Григорь повідомив про побиття.

— Всі заарештовані заявили, що їм навмисно не давали пити і їжу зранку і до пізнього вечора, при цьому всіх тримали у транспортному засобі, що не опалювався. Це тортури! Також затриманий громадський активіст Григорь заявив, що його відразу в машині почали бити. Він ледве зайшов до зали суду!

Як повідомляло раніше QHA, рішенням «Київського районного суду» Марлена Мустафаєва визнали винним у скоєнні адміністративного правопорушення і заарештували на 11 діб.

Нагадаємо, вранці 21 лютого стало відомо про черговий незаконний обшук у Криму. О 7:30 до будинку Марлена Мустафаєва у Кам'янці увірвалися озброєні люди.

За деякий час активісти повідомили у соцмережах про затримання десяти осіб, які прийшли до будинку Мустафаєва підтримати сім'ю. Затриманим висунули звинувачення в участі у несанкціонованому мітингу за статтею 20.2, ч. 1, Кодексу РФ про адміністративні правопорушення.

ФОТО: інтернет

QHA