ХЕРСОН (QHA) -

За результатами проведених зустрічей і спостережень в рамках офіційного візиту Уповноваженого президента України у справах кримськотатарського народу, народного депутата України Мустафи Джемілєва у Херсонську область буде направлено звіт до Ради національної безпеки і оборони України. Про це на брифінгу журналістам повідомив сам Мустафа Джемілєв, передає кореспондент QHA.

Так, у ході візиту Уповноваженого президента були розглянуті питання отримання освіти кримчанами, проблеми вимушено переміщених осіб, а також ситуації у прикордонних районах.

— Ми отримували інформацію про дуже негативні явища, які тут відбуваються, особливо про корупцію під час видачі паспортів. Всю виявлену інформацію ми, звісно, проаналізуємо і перевіримо. А потім у рамках РНБО буде прийняте відповідне рішення. Особливе питання діяльність деяких депутатів, можливо, фінансування ними сепаратистських сил. Тобто нам вдалося охопити широкий комплекс питань, який ми будемо підсумовувати і представляти перед РНБО, — сказав він.

Мустафа Джемілєв зазначив, що головним завданням його поїздки була необхідність почути про проблеми безпосередньо від жителів Херсонської області, щоб надалі сприяти вирішенню цих проблем.

— Ми дуже зацікавлені в тому, щоб люди, які виїздять з окупованого Криму, потрапляли в країну демократичну і вільну від хамства і корупції. На жаль, на сьогодні дуже багато явищ, які перешкоджають цьому. Ми постараємося ці явища нівелювати, додав він.

Візит Уповноваженого президента України з питань кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва був узгоджений з президентом Петром Порошенком, а також із Радою національної безпеки і оборони.

У поїздці Мустафу Джемілєва супроводжують заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юсуф Куркчі, завідувач відділом забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу Лимара Таїрова та член Меджлісу кримськотатарського народу Гаяна Юксель.

QHA