ХЕРСОН (QHA) -

До жителям Криму, які подавали заявку на оформлення біометричного закордонного паспорту в Херсоні, приходять співробітники Федеральної служби безпеки (ФСБ).

Про це повідомив кримський блогер Алі Татар-заде у Facebook. За його словами, людина з їхнього паспортного столу у Херсоні регулярно повідомляє окупаційній владі про те, хто з кримчан подає документи на закордонний паспорт.

— Оперативність «вражає». Тому що люди повертаються а їх уже на роботі чекає особист. Сигнали не поодинокі і з різних місць.

Блогер припускає, що такі «співробітники» активізувалася після введення безвізу. У коментарях до публікації користувач з ім'ям Руслан Лук'янчук підтвердив інформацію блогера.

— Айдер. Готовий підтвердити. У мене родичі у Джанкойському р-ні теж їздили до Херсону за українським паспортом. Та ж історія. Після повернення на них уже чекали місцеві ФСБ-шники. Але на цьому справа не закінчилася, їх потім ще викликали до Сімферополя в міську ФСБ.

Як повідомляло QHA, ідея президента Петра Порошенка про використання закордонних паспортів старого типу жителями тимчасово окупованих Росією українських територій не була підтримана в Європейському Союзі.

ФОТО: інтернет

QHA