ЛЬВІВ (QHA) -

Директора Львівського бронетанкового заводу Романа Тимківа 14 липня за створення корупційної схеми заарештували на 2 місяці.

На суді адвокат обвинуваченого заявив, що докази, надані суду Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою — необгрунтовані, а директор здійснив «ефективну реалізацію засобів, можливо, з незначними порушеннями».

Сторона звинувачення вимагала призначити заставу у 28 млн грн, проте сума була знижена до 2 млн грн.

На судове засідання прийшли п'ятеро народних депутатів з фракцій «Блок Петра Порошенка» (Юрій Соловей, Микола Паламарчук, Ігор Алексєєв і Валерій Пацкан) і «Батьківщина» (Валерій Дубіль) і просили суддю віддати їм Тимківа на поруки.

Нагадаємо, у п'ятницю вранці 14 липня, перед візитом Петра Порошенка, працівники Національного антикорупційного бюро України затримали директора Львівського бронетанкового заводу Романа Тимківа та його заступника Олега Ткаченка. У прес-службі НАБУ повідомили, що ряд посадових осіб Збройних сил України та ДП «Львівський бронетанковий завод» затримані за підозрою у скоєнні злочину за ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»). Також затримано засновника комерційної структури — ТОВ.

ФОТО: інтернет

QHA