БАХЧИСАРАЙ (QHA) -

Активістка Elmaz Qırımlı розмістила на своїй сторінці у Facebook фотографії одиночного пікету, який відбувся в окупованому Криму в Бахчисараї на захист Ханського палацу.

— Те, що зараз роблять з нашим головним історичним пам'ятником архітектури — злочин. І мовчати про цей злочин у нас просто немає права!, — йдеться у повідомленні.

Активістка зазначила, що до неї підходили ті, хто згоден з її пікетом, ті, які не знали про «реставрації», а також ті, хто не згоден з таким посилом.

— Так, плакат мій розірвали. Тим самим вони грубо порушили мої права. І одне з них — моє громадянське право на одиночний пікет! — зазначила вона.

QHA повідомляло, що 25 лютого окупанти в Криму затримали 28-річну кримськотатарську активістку Ельмаз Акімову, яка вийшла на одиночний пікет на захист Ханського палацу.

Раніше юрист і правозахисник Рустем Кямілєв подав заяву до Головного слідчого управління СК РФ в окупованому Криму про злочин зі знищення Ханського палацу в Бахчисараї під виглядом рестарації. Кямілєв зазначив, що під час «реставраційних робіт» знищені «елементи культурної спадщини — дерев'яні конструкції покрівлі, балки перекриття, поперечні балки».

Нагадаємо, у Бахчисараї окупанти руйнують Ханський палац. Палац-музей закрили під вигаданим приводом і приставили з усіх боків охорону.

QHA