СІМФЕРОПОЛЬ (QHA) -

На міжрегіональній виставці "Народи Криму" в екскурсійно-виставковому центрі "Народний дім" Державного музею-заповідника М.А. Шолохова Ростовської області РФ експонується понад 250 предметів, вивезених з Кримського етнографічного музею, повідомляє джерело з посиланням на прес-службу "міністерства культури Криму".

— За словами організаторів, експозиція включає в себе чотири розділи: національний склад Криму за переписами населення 1897, 1926, 1939, 2001, 2014 рр.; традиційна культура старожильського населення Криму, тобто сформованого на території півострова і має багатовікову історію (кримських татар, караїмів, кримчаків, циган, греків, вірмен); традиційна культура народів, що переселилися до Криму після приєднання Криму до Росії в 1783 р.; рушник як джерело традиційної культури і міжкультурної взаємодії народів Криму, — говориться в повідомленні.

Виставка буде працювати до 28 травня.

QHA повідомляло, 24 березня, була прийнята перша в історії Радбезу ООН резолюція про захист культурної спадщини в умовах збройних конфліктів, що припускає підвищення ефективності міжнародних зусиль з протидії знищенню і контрабанді культурних цінностей в умовах збройних конфліктів.

ФОТО: інтернет

QHA