КИЇВ (QHA) -

15 міст за 15 днів об'їдуть юнаки та дівчата на поїзді єднання. Вони — учасники п'ятої Всеукраїнської акції «Труханівська Січ».

— У нашому віці що найголовніше? Це подорожувати, знайомитися з новими людьми, пізнавати нашу країну. Здорово, що у нас є така можливість, розповідає студентка з Вінниці Олександра Якубовська.

Одне з основних завдань потягу єднання — патріотичне виховання молоді. За допомогою символічних металевих ниток організатори заходу намагаються «зшити» Україну, щоб довести не важливо, хто якою мовою розмовляє, наша країна єдина від Сходу до Заходу. Ідея такого символічного єднання належить 4-й козацької Сотні самооборони.

Наші діти всі були єдиними у своїх бажаннях захистити і об'єднати Україну. І неважливо жили вони у Центральній Україні, на Сході чи Заході вони для нас рівні. Не можна ділити країну на регіони, адже у нас одні проблеми, одні турботи і одні радості, ділиться мама загиблого героя Небесної Сотні Зоя Шимко.

Провести патріотичний состав і побажати їм щасливої ​​дороги прийшли також представники влади.

Дуже хороша акція, ми відразу ж підтримали її, чим змогли. Такі заходи потрібні нашій молоді, Ці юнаки та дівчата повинні знати, що саме від них залежить майбутнє нашої єдиної і вільної країни, заявив міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Цього року бажаючих проїхатися потягом єднання виявилося більше, ніж зміг вмістити состав, повідомили організатори. Для тих, хто не зміг приєднатися до п'ятої акції, пообіцяли організувати додаткові рейси.

— Сьогодні у нас уже є 275 учасників, до кінця поїздки їх буде 350. На жаль, це тільки мала частина тих, хто хотів поїхати разом із нами. Але до кінця року ми запланували ще кілька подібних потягів різного спрямування з різними маршрутами, щоб усі бажаючі могли стати учасниками акції, переконує один з організаторів проекту Микола Бондар.

Учасники акції відвідають екскурсії у 15-и містах України, візьмуть участь у різноманітних дискусіях та обговореннях, відвідають тренінги та семінари.

QHA