КИЇВ (QHA) -

Засоби масової інформації, які змушені були виїхати з окупованого Криму, зараз перебувають у складній ситуації. Однак саме існування таких ЗМІ на материку — акт інтелектуального та інформаційного опору агресору. Про це під час дводенного міжнародного форуму «Крим в умовах окупації: наслідки для України та світу», який проходить у Києві, заявила директор ІА «Кримські новини» (QHA) Гаяна Юксель.

Всі ці спроби, які здійснюють кримські журналісти для того, щоб в Україні існували кримські ЗМІ,  акт інтелектуального та інформаційного опору окупантові, який змусив нас вимушено покинути рідний півострів, зазначила вона.

Також член Меджлісу наголосила, що до кримських ЗМІ, які перебувають на стадії становлення після переїзду, вдосконалюють свою матеріально-технічну базу та визначають нову інформаційну політику, не можна підходити зі звичайними вимогами, що висуваються до всіх українських мас-медіа.

Кримські ЗМІ пройшли через пресинг, тиск, руйнування матеріально-технічної бази. Зараз ці ЗМІ відірвані від ареалу проживання і найголовніше від своєї цільової аудиторії. Вони не мають прямого доступу до висвітлення подій, що відбуваються на півострові... Необхідно враховувати їхню ситуацію. Ну не можна говорити газеті «Кримська світлиця», що ми не будемо вас підтримувати тому, що у вас маленький наклад!  заявила Юксель.

Читайте на сайті: За три роки Росія придушила всі осередки вільнодумства у Криму

Нагадаємо, 25-26 лютого у Києві проходить міжнародний форум «Крим в умовах окупації: наслідки для України та світу», який приурочений до третьої річниці анексії півострова і Дня опору Криму російській окупації.

QHA