КИЇВ (QHA) -

З 1 січня Японія спрощує візові вимоги до короткострокового перебування для громадян України.

Про це повідомляється на сайті дипломатичного представництва Японії в Україні.

— Буде розширене коло заявників, які мають право на багаторазові візи для короткострокового перебування з діловими цілями, культурних і наукових діячів. Також термін дії віз буде збільшений з 3 до 5 років максимум. На додаток до наявних одноразових віз будуть введені багаторазові візи (з терміном дії 3 роки і максимальним терміном перебування 30 днів) для короткострокового перебування з різними цілями, зокрема туризму. У разі самостійної оплати поїздки заявнику не треба буде надавати документи від гаранта, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що завдяки вищепереліченим заходам очікується поліпшення умов для туристів, підприємців, збільшення кількості громадян, що повторно відвідують Японію, подальше зміцнення міжособистісних контактів.

Нагадаємо, 9 листопада 2017 року міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з державним міністром закордонних справ Японії Кадзуюкі Накане.

Накане повідомив про прийняте японською стороною рішення щодо спрощення з 1 січня 2018 року візових вимог для громадян України для короткострокових візитів до Японії.

Спрощення візових вимог, вважають у Токіо, посприяє поліпшенню умов для туристів, підприємців, громадян, які повторно відвідують Японію, і забезпечить подальше зміцнення міжлюдських контактів.

QHA