СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Гурія Корнільєва — вченого з окупованої Ялти, який відмовився від отримання російського паспорта, викликають до ФСБ «для бесіди». Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

— У понеділок, 27 лютого, о 10:00 у мене незвичайний захід: викликали до Прикордонного управління ФСБ у Сімферополі (вул. Федотова, 27) «відповісти на кілька запитань». Про причини не сказали і навіть представитися відмовилися («не телефонна розмова»), — розповів Корнільєв.

Згідно з повідомленням правозахисної групи, у 2014 році Корнільєв відкрито висловив свою проукраїнську позицію і письмово повідомив своїм колегам, науковцям з Росії та країн Митного союзу, які повинні були приїхати до Криму на міжнародну конференцію, що в Криму відбувається відкрита військова інтервенція російськими військами. Кримчанин відмовився від отримання російського громадянства та отримав для проживання в Криму вид на проживання.

Нагадаємо, QHA повідомляло, що сьогодні вранці, 26 лютого, з-під арешту були звільнені четверо з десяти кримських татар, які були незаконно затримані через проведення зйомки під час обшуку у Марлена Мустафаєва.

ФОТО: інтернет

QHA