ЯЛТА (QHA) -

Співробітники театру імені А.П. Чехова в окупованій Ялті заявляють про його закриття, пояснюючи це фінансовою кризою.

Відповідну інформацію передає пропагандистський сайт «Примітки».

Російська окупаційна влада в Криму визнала театр «закордонним українським філіалом», через що установа не отримує фінансування, кажуть працівники.

Відомо, що в 2006 році театр здали в оренду російському бізнесмену Олександру Лебедєву. Той, у свою чергу, нібито уклав договір з приватною компанією, яка підтримувала і відновлювала театр кілька років. За словами співробітників театру, зараз компанія збанкрутувала. Керівництво установи хоче, щоб театр «націоналізували», і отримання коштів здійснювалося з подачі окупаційної влади півострова. У прес-релізі театру йдеться:

— Зараз, позбавлений засобів до існування, законодавчо заборонений до державного дотування, Ялтинський театр ім. А.П. Чехова вмирає — йдуть працівники, які не мають можливості прогодувати свої сім'ї, відвертаються прокатники, будівля театру занепадає і розвалюється без необхідного догляду.

У даний момент театр імені Чехова не отримує фінансової підтримки ні від орендарів, ні від чинної та незаконної влади.

Як повідомляло QHA, самопроголошений глава Криму Сергій Аксьонов просить в уряду РФ дати можливість визнавати недійсними документи на земельні ділянки на півострові, видані до анексії Криму.

ФОТО: інтернет

QHA