КИЇВ (QHA) -

Вчора, 19 січня, православні та греко-католики відзначали одне з найдавніших християнських свят — Водохреще, або Богоявлення. Найголовнішою традицією цього дня є занурення у крижану воду.

Святкові заходи у Києві відкрив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, який провів урочисте богослужіння у каплиці Хрещення Господнього.

Опісля предстоятель Української православної церкви Київського патріархату освятив дніпровську воду, щоб кожен, хто вірує, зміг скупатися в Дніпрі, очистивши і зціливши свої тіло і душу.

Завзяті пірнальники відзначають, що під час крижаного занурення холод не відчувається. Страшно — тільки наважитися на це.

Дуже хороші враження від купання. Все чудово, вода сьогодні цілюща, тому купайтеся і оздоровлюйтеся. Ми за здоровий спосіб життя, за здорову націю, поділився враженнями киянин Микола.

Активно провести свято Водохреще багато киян вирішили у парку культури та відпочинку «Екстрім парк». Після традиційних занурень любителі крижаного купання влаштували змагання у запливах.

І учасників, і глядачів крижаного плавання зігрівали гарячим чаєм і танцями.

QHA