ЗАПОРІЖЖЯ (QHA) -

Ініціаторами проведення вуличної соціальної акції стали міська та обласна влада.

На минулих вихідних для городян на площі Маяковського організували майстер-класи зі створення зачісок, у якому взяли участь юні запоріжки. Батьки разом зі своїми дітьми брали участь у спортивно-розважальних заходах. Найменші запорожці показували свої таланти на виставці дитячих робіт «Світ без насильства» і переглядали веселі мультфільми.

Запорожці, стурбовані соціальними питаннями у сегменті пошуку роботи, житла і соціальних виплат, змогли отримати безкоштовні консультації у представників психологічних і соціальних служб.

За словами директора Департаменту соціального захисту ЗОДА Ігоря Мещана, подібні заходи покликані не тільки об'єднати сім'ї, а й скоординувати городян з фахівцями соцслужб.

— Працює Ярмарок соціальних послуг, метою якої є донесення до населення інформації про державні комунальні та громадські організації, безкоштовно надають соціальні послуги, — каже Ігор Міщан.

Крім цього, у рамках заходу відбулося нагородження лауреатів Запорізького обласного конкурсу «Господиня свого краю». До слова, конкурс проводиться в області вже 16 раз поспіль. 42-х переможниць у 16 номінаціях вибрали із 203 жінок, які подали свої заявки на участь.

Організатори конкурсу кажуть, що спільне святкування Дня сім'ї та Дня матері покликане в черговий раз привернути увагу запорожців до питання збереження сімейних цінностей. За словами психолога Ірини Куратченко, часто розлучення трапляються тоді, коли люди не до кінця чесні один із одним:

— Коли люди починають зустрічатися, то показують себе виключно з хорошого боку. То чи не варто робити, якщо людина з нами зустрічається, то вона повинна бачити, якими ми є справжніми. Тоді і можна зрозуміти, чи підходить ця пара один одному.

Довідка: В Україні щорічно відзначається День матері у другу неділю травня. У поточному році свято випало на 14 травня. А 15 травня відзначається Міжнародний день сім'ї, який проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 1993 році.

QHA