СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Так званий глава Верховної Ради Криму, олігарх, лідер кримських бойовиків, чиновник, який порушив присягу українському народу, сепаратист, колаборант і українофоб Володимир Константинов хоче зняти фільм про так звану «кримську весну» — російське вторгнення в український Крим і свою роль у цьому.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

— Ідея фільму витає у повітрі. Але тут потрібен рівень не кримського масштабу, а все-таки федеральний. Зараз ми над цим працюємо, щоб показати Крим у повному обсязі, з передісторією — як все починалося, як він пройшов свій шлях. Щоб фільм став базовим для тих, хто хоче пізнати Крим. І створити картину до п'ятиріччя Кримської весни — це ідея, над якою ми зараз реально працюємо, — заявив ставленик Кремля.

Відзначимо, це вже не перший фільм про події весни 2014 року в Криму. Раніше росіяни випустили документальний фільм "Шлях на Батьківщину", який хочуть використовувати у Гаазі для суду над главою РФ Путіним і його оточенням, і художній "Крим".

Російський пропагандистський фільм «Крим» зняв Олексій Піманов, президент медіа-холдингу «Червона зірка». Картина вийде на екрани наприкінці вересня. Головним інвестором проекту виступило Міністерство оборони Росії, вклавши в нього 6 млн євро.

Сюжет фільму досить простий. Головний герой Олександр з Севастополя закохується в киянку Олену. У 2013 році вони стають учасниками революції на Майдані. Події 2013 — 2014 рр. у Києві навмисно показуються як «фашистське свавілля». Його вихід став повним провалом і ще раз показав неспроможність росіян довести легітимність захоплення Криму.

QHA