КИЇВ (QHA) -

Київська міська державна адміністрація з 1 лютого 2018 року розірвала угоду з компанією "Mosquito Mobile", яка виграла тендер на будівництво мережі Wi-Fi у метрополітені столиці 2014 року.

— Відповідно до рішення 19 грудня 2017 року постійно діючої конкурсної комісії із залучення інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури Києва... з 1 лютого 2018 року фактично припинений інвестиційний договір від 2 грудня 2014 року "Про будівництво WiFi-мережі у Київському метрополітені йдеться у повідомленні.

Зазначений договір був укладений між КП "Київський метрополітен", ТОВ "Mosquito Mobile" і департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу КМДА. Раніше Київське інвестиційне агентство зазначало необхідність переглянути, а можливо і розірвати угоду з компанією "Mosquito Mobile", яка виграла тендер на будівництво мережі Wi-Fi у Київському метрополітені.

Нагадаємо, 2014 року Київська міська державна адміністрація та компанія "Фідомобайл" підписали договір про будівництво мережі Wi-Fi у Київському метрополітені, вартістю 100 млн гривень.

Тим часом, на сторінці київського метрополітену опублікували оголошення про те, що з 24 лютого починається капітальний ремонт станції "Святошин". Роботи триватимуть до жовтня цього року.

— На станції заплановано встановлення ліфтів для маломобільних груп населення, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні у Києві в підземному переході біля станції метро «Майдан Незалежності» почали зносити МАФи.

Підставою для демонтажу конструкцій стало рішення Київської міської державної адміністрації. Дане рішення прийняли у зв'язку із закінченням терміну оренди.

Джерело: Інтерфакс

QHA