КИЇВ (QHA) -

Знайти і звільнити десятки зниклих за час окупації Криму активістів вимагали правозахисники під будівлею посольства РФ у Києві.

Учасники акції-перфомансу, яка триває в столиці України вже у 21 раз, тримали в руках плакати з іменами зниклих безвісти кримських татар, а також банери із закликом знайти Ервіна Ібрагімова — члена ВККТ, викраденого у травні 2016 року окупантами.

— Цього разу перфоманс присвячений темі невидимості тих процесів, які відбуваються в Криму (зникнень активістів, — ред.). Включаючи «Лебедине озеро», яке транслювали під час значущих подій в СРСР, на півострові забувають про факти зникнень і не часто говорять про них, — зазначила організатор акції та координатор громадської організації «КримSOS» Таміла Ташева.

Під час перфомансу активісти демонстрували на екрані телевізора уривки з балету «Лебедине озеро» і новинних сюжетів, присвячених викраденим, проводячи паралелі з політикою СРСР із замовчування важливих подій.

Цією акцією правозахисники також привертали увагу до затриманого в Криму Нарімана Мемедемінова.

Раніше QHA повідомляло, що у мережі розповіли про незакінчений проект Нарімана Мемедемінова, який він почав робити до затримання.

QHA