КИЇВ (QHA) -

Вже через кілька днів в Україні стартує національний відбір на Євробачення-2017.

Боротися за можливість представити свою країну на міжнародному музичному конкурсі будуть 24 виконавця. 4, 11 і 18 лютого вони представлять суддям і глядачам свої пісні, з якими мріють вийти на сцену Євробачення.

Після кожного півфіналу шляхом голосування будуть обрані найяскравіші артисти, а той з них, хто здобуде перемогу в фіналі 25 лютого, і вийде на головну сцену Євробачення під прапором України.

Інформаційне агентство QHA буде поступово знайомити своїх читачів з кожним з неповторних учасників нацвідбору.

У першому півфіналі свої композиції представлять СКАЙ, Рома Веремейчик і група LUMIERE, Monochromea, Laliko, Сальто Назад, MamaRika, TAYANNA та Арсен Мірзоян.

SKAI — All My Love For You

Знаменита українська група СКАЙ вперше вирішила взяти участь у національному відборі на Євробачення. Спеціально для цього музиканти не тільки підготували пісню All My Love For You, але також адаптували свою назву до формату англомовного конкурсу і стали SKAI.

Пісня All My Love For You є перекладом на англійську композицію «Я люблю тебе», запис якої здійснювалася в одній з кращих студій Чикаго Pressure Studio за участю американського продюсера Джона Хілла і саунд-продюсера Слави Макаркіна.

 Рома Веремейчик і група LUMIERE — Make It Real

Молодий музикант, учасник «Х-фактора» Рома Веремейчик і його група LUMIERE змагатимуться за можливість виступити на Євробаченні з композицією Make It Real. Пісню вони тримали в секреті майже до першого півфіналу, лише заявляючи, що вона кардинально відрізняється від усього того, що музиканти виконували раніше. Чи так це, судити вже глядачам.

Monochromea — Blue Bird

Створений лише рік тому колектив Monochromea вже сміливо можна називати яскравим представником альтернативної музики в Україні. За свою недовгу історію музиканти встигли отримати музичну премію The Akademia Music Awards у Лос-Анджелесі. Солісткою й авторкою пісень в колективі є Христина Хромяк (Nanè). У нацвідборі на Євробачення Monochromea виконає пісню Blue Bird.

Laliko — Sugar whisper

Українська грузинка Лалі Ергемлідзе відома не тільки своєю участю в шоу «Голос країни-5», а й оригінальним виконанням пісень в стилі еlectro swing — поєднанні сучасних бітів і класичних композицій. Лалі сама пише і музику, і тексти пісень. За місце на Євробаченні вона побореться з піснею Sugar whisper.

Сальто Назад — О, мама

Група «Сальто Назад» сформувалася у 2011 році. Її лідером, автором пісень і головним ідеологом є Ванек Клименко, а вокалістом — Саша Таб. Їх незвичайний стиль виконання можна назвати симбіозом реггі, хіп-хопу, фанку та електронної музики. У нацвідборі музиканти представлять пісню «О, мама», яка покликана нагадати слухачам про сімейні цінності.

MamaRika — We are one

Співачка Анастасія Кочетова більше відома українській публіці під псевдонімом Erika. Після розірвання контракту з продюсером Сергієм Кузіним виконавиця повністю поміняла свій стиль і репертуар і тепер виконує музику в стилі фанк, соул і поп. Здобути перемогу у відборі вона сподівається з піснею We are one.

TAYANNA — I Love You

Відома виконавиця Тетяна Решетняк, фіналістка шоу «Голос країни-5» і екс-учасниця групи «Гарячий шоколад», вирішила випробувати свої сили і в підкоренні Євробачення. Її композиція I Love You є однією з найбільш вокально складних серед всіх представлених у відбіркових виступах. Вона була написана спільно з артистом і композитором Максом Барських і є англомовною версією пісні «Осінь».

Арсен Мірзоян — Geraldine

Популярність Мірзоян набув після участі в шоу «Голос країни», де посів друге місце. У минулому році у нацвідборі брала участь його дружина Тоня Матвієнко, тепер же і Арсен вирішив спробувати щастя з піснею Geraldine французькою мовою, яку він присвятив дочці Чарлі Чапліна Джеральдін.

ФОТО: Комсомольская правда в Україні

QHA