ДОНЕЦЬК (QHA) -

Українська сторона СЦКК повідомляє, що учора, 5 квітня, завдяки спільним зусиллям представників ДСНС України, Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін, Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ і персоналу ДФС на Донецькій фільтрувальної станції були здійснені пуско-налагоджувальні роботи .

— Так, починаючи з 09:00 саперами було проведене розмінування доріг і території ДФС від вибухових предметів, а персоналом Донецької фільтрувальної станції здійснені роботи з запуску станції. Ремонтні роботи завершилися близько чотирнадцяти годин, — сказано в повідомленні.

У результаті проведення пуско-налагоджувальних робіт близько 15:00 функціонування Донецької фільтрувальної стації було повністю відновлене. Почалося заповнення резервуарів і водоводів водою для водопостачання близько 600 тисяч мирних жителів Авдіївки, Ясинуватої та частково Донецька.

Нагадаємо, станом на 4 квітня з боку НВФ ОРДО були отримані гарантії безпеки для життя і здоров'я співробітників товариства з обмеженою відповідальністю ДТЕК «Високовольтні мережі» для проведення аварійно-відновлювальних робіт з метою відновлення електро- і водопостачання населеного пункту Авдіївка. Запуск Донецької фільтрувальної станції був запланований на 5 квітня.

4 квітня в Авдіївці відновили електропостачання.

29 березня у результаті бойових дій сталося пошкодження високовольтної лінії електропередачі, що призвело до припинення електропостачання міста Авдіївки, а також Авдіївського коксохімічного заводу і Донецької фільтрувальної станції, які забезпечують місто водою і теплом.

ФОТО: інтернет

QHA