СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

З 9 по 12 лютого окупований Росією Крим відвідає група вчених з Великобританії. Про це місцевим журналістам розповів так званий «глава комітету кримського парламенту з питань санаторно-курортного комплексу і туризму» Олексій Черняк.

За його словами, мета візиту вчених — вивчення можливостей регіону для розвитку «археологічного туризму» (вид туризму, при якому мандрівники беруть участь у археологічних розкопках, ред.).

У складі групи троє людей  це вчені з університету міста Брістоля та представники англійського військового історичного журналу «Жива військова історія». Питання, які вони хочуть обговорити (з владою, науковцями та археологами Криму, — ред.)  це ведення спільних розкопок у Криму із залученням студентів та професійних археологів, а також залучення туристів із Великобританії, розповів «чиновник».

За повідомленнями Черняка, група англійських учених прибуває до столиці окупованого Криму 9 лютого, а вже 10 лютого гості планують зустрітися із членами президії так званої «держради» Криму, а потім з «віце-прем'єром» і «міністрами» республіки.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, підконтрольна окупантам «влада» Криму закрила палац-замок «Ластівчине гніздо» у Криму для відвідування туристів на 3 роки. Згідно з відомостями замдиректора палацу-замку, причиною закриття за офіційною версією названа реконструкція та ремонтні роботи, а за неофіційною — палац закритий через будівництво елітних вілл по сусідству.

ФОТО: інтернет

QHA