СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Так звана Рада міністрів Криму випустила розпорядження, яке фактично забороняє дитячий екскурсійний туризм на півострові, повідомляє джерело з посиланням на прес-секретаря Російського союзу туріндустрії (РСТ) Ірину Тюріну.

Згідно з повідомленням, документ накладає заборону на розміщення дітей, які приїхали на змагання, фестивалі або екскурсії, у приміщеннях, які не мають «офіційного дозволу на даний вид діяльності».

— Однак такий дозвіл є тільки у таборів і дитячих санаторіїв, але ті мають свій режим роботи, наприклад, обов'язкове проживання протягом 21 дня, певний графік харчування. До того ж, більшість таборів і санаторіїв працюють тільки у літній період, а дитячі екскурсійні групи приїжджають на півострів протягом усього року, — пояснила Тюніна.

Для отримання від окупантів дозволу приймати дитячі екскурсійні групи пансіонатам необхідно увійти в реєстр.

— Але для цього їм доведеться виконати низку непотрібних і дорогих умов: на всіх вікнах вище другого поверху встановити металеві решітки, обгородити територію готелю, організувати відеоспостереження і ввести в ресторанах готелю дитяче меню, — зазначила чиновниця.

Нагадаємо, 23 травня експерт фонду «Майдан закордонних справ» Тетяна Гучакова на конференції в Києві відзначила, що туризм, який до окупації забезпечував до 25% доходів Криму, зараз став виконувати на півострові пропагандистську функцію. Крім того, контингент туристів суттєво змінився.

ФОТО: інтернет

QHA