КИЇВ (QHA) -

Четвертий рік поспіль на території окупованого Криму відбуваються затримання в оселях кримських татар і проукраїнських активістів. Уже 100 дітей через це втратили своїх батьків.

Фотографії дітей, які продовжують рости з тавром «дитина терориста», презентують 20 жовтня у персональній виставці російського журналіста, кореспондента видань «Нова газета», «Радіо Свобода» і «MediaZona» Антона Наумлюка.

— Бути дитиною політичного в'язня в окупованому Криму, це коли на тобі вже є стигма: «син терориста», «дочка шпигуна» або «онучка екстреміста». Наша мета показати їхнє просте повсякденне життя поряд із постійним очікуванням, коли він повернеться, зазначають організатори виставки.

Діти на фотографіях нічим не відрізняються від звичайних дітей: хтось ходить до школи, хтось — до дитячого садкв. Втім, відрізняє їх те, що реалії кримського дитинства змусили цих дітей рано подорослішати. Ці фотографії не тільки про дітей, вони і про їхніх батьків, які не мають можливості крізь грати спостерігати за дорослішанням своїх дітей.

Місце проведення: ДП "Кримський дім" о 19:00.

QHA