КИЇВ (QHA) -

Єдине щотижневе україномовне суспільно-політичне літературне видання, яке випускалося в форматі газети до березня 2014 року в Криму — «Кримська світлиця» може припинити випускатися вже на материковій Україні. Про це під час круглого столу в Києві заявив редактор видання Віктор Мержвинський, передає кореспондент QHA.

— Ситуація у газети критична, а якщо найближчим часом не буде вирішене питання, то «Кримська світлиця» тимчасово може припинити друк, — повідомив Мержвинський.

Глава громадського союзу «Координаційна Рада вимушених переселенців з Криму» Андрій Щекун зазначив, що на даний момент питання фінансування видання вирішується з Міністерством культури. У разі, якщо газету не підтримають на державному рівні, її доведеться закрити.

Кримські журналісти вирішили написати колективний лист на підтримку «Кримської світлиці» та розіслати до різних відомства, у тому числі, і до Міністерства культури.

«Кримська світлиця» — єдине щотижневе україномовне суспільно-політичне літературне видання, яке випускалося в форматі газети до березня 2014 року. З лютого 2015 року було доступне в електронному вигляді.

8 липня у Києві вийшов перший випуск газети на материку з тиражем у 1000 екземплярів. За день до випуску першого тиражу видання розпрощалося з колишнім головним редактором Віктором Качулою, який відмовився від переїзду і переводу на умовах трудової угоди разом із редакцією, і «Кримську світлицю» очолив кримчанин Віктор Мержвинський, який воював у зоні АТО.

QHA