КИЇВ (QHA) -

Вишиванка — це не просто красивий та модний одяг, це важливий елемент культури українського народу. З давніх-давен її вважали оберегом, а візерункам надавали сакрального значення.

Подарувати сучасні вишиванки випускникам чотирьох дитячих будинків у Київській області вирішили представники творчої групи «Виключно звичайні», благодійного фонду Ірини Зайцевої, дизайнери і просто небайдужі люди.

— Чимало учасників проекту мами, і, роблячи такий символічний подарунок, ми хочемо подарувати частинку своєї любові тим діткам, яким не вистачає батьківського тепла. Дітки у нас не прості, у деяких є проблеми зі слухом, деякі з особливостями розвитку, розповідає учасниця проекту Ірина Зайцева.

Деякі вишиванки були куплені спеціально для діток, інші виготовлені в єдиному екземплярі столичними дизайнерами. До кінця навчального року символічні обереги отримають 30 випускників.

Вишиванки цього року ми даруємо діткам вперше, але наступного постараємося порадувати вже не 30, а 60 діток. Сподіваюся, з кожним роком бажаючих приєднатися до нашого доброго діла буде все більше, ділиться керівник творчої групи «Виключно звичайні» Наталія Терещенко.

Також організатори акції вирішили зробити ще один сюрприз для дітей та подарувати їм можливість виступити в ролі моделей на показі мод. Свої вишиванки, а також дизайнерські вечірні сукні, які підготували спеціально для них, продемонструють 22 травня.

QHA