КИЇВ (QHA) -

Під час проведення в Києві Євробачення-2017 за правопорядком стежитимуть близько 10 тисяч правоохоронців. Про це на прес-брифінгу розповів керівник штабу координації заходів безпеки під час підготовки та проведення Євробачення-2017 в Україні Богдан Лизогуб, передає кореспондент QHA.

— Всі сили Національної поліції, Нацгвардії та інших органів знаходяться в підвищеній готовності. На основних локаціях проведення Євробачення, а також у центрі міста і на об'єктах транспортної інфраструктури буде посилене патрулювання поліцейських, — розповів Лизогуб.

Він також зазначив, що у різних місцях міста будуть розташовуватися інформаційні пункти поліції, до яких зможуть звертатися гості столиці та кияни.

— У цих пунктах будуть знаходиться поліцейські, які володіють англійською мовою. У нас є успішний досвід проведення Євро-2012. Тоді ми змогли забезпечити правопорядок на найвищому рівні, — нагадав Лизогуб.

Місця проживання іноземних делегацій та гостей Євробачення будуть забезпечуватися охороною, за кожною делегацією будуть окремо закріплені англомовні поліцейські.

Нагадаємо, півфінали Євробачення-2017 відбудуться 9 і 11 травня, фінал конкурсу — 13 травня. Всі шоу будуть проходити на головній арені Євробачення — у Міжнародному виставковому центрі.

ФОТО: інтернет

QHA