КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 27 липня, у Києві відбудеться публічна зустріч із колишніми політв'язнями і полоненими московського режиму, волонтерами та ветеранами війни на Сході України.

У рамках заходу пройде благодійний аукціон на підтримку українських політв'язнів, на якому можна буде придбати ексклюзивні вишиті картини ручної роботи української художниці.

— Картини-вишивки передані організаторам сім'єю українця і кримської татарки, які вимушено покинули Крим у 2014 році, саме з метою продажу для фінансової підтримки громадян України, які досі знаходяться у місцях несвободи Російської Федерації з політичних мотивів. Наш громадянський обов'язок — морально і фінансово підтримати їх! Ми повинні постійно актуалізувати питання про звільнення українських політв'язнів, — йдеться на сторінці організаторів зустрічі у Фейсбуці.

На виручені на аукціоні кошти планують закупити подарунки для українських політв’язнів до Дня незалежності України.

Взяти участь у зустрічі погодилися колишні політв'язні Геннадій Афанасьєв (Крим) та Ірина Довгань (Луганськ), ветеран АТО Богдан Чабан, засновники благодійного фонду Братів Кузьміних — Сергій і Олег Кузьміних, спікер центру «Миротворець» Мирослав Олешко.

Захід запланований на 19:00 у кафе «Піца Ветерано» по вулиці Софіївській, 8.

Контактні дані організаторів: (050) 653-10-81 (Сергій Мокренюк).

ФОТО: інтернет

QHA