КИЇВ (QHA) -

Міністр оборони України Степан Полторак на брифінгу після зустрічі з грузинським колегою Леваном Изорієй у Києві заявив, що значної шкоди вибух на складах у Балаклії Харківської області не приніс, повідомляє кореспондент QHA.

— Сьогодні там (у Балаклії - Ред.) працювала група під керівництвом заступника міністра оборони. Ця подія не принесла особливої ​​шкоди для ЗСУ,  сказав Полторак.

Міністр також заявив, що всі, хто служить у зоні АТО, забезпечені боєприпасами, озброєнням і технікою.

Степан Полторак повідомив, що вціліло більше 30% боєприпасів, у тому числі і снаряди тих калібрів, яких в Україні залишилося мало.

— Це хороша новина для нас, — підсумував міністр оборони.

Полторак спростував тезу про те, що в Балаклії на складах військові ховали озброєння.

— На цій базі був аудит. Зараз проводиться повторний. За минулої перевірки серйозних порушень, які могли б призвести до вибуху, виявлено не було, — підкреслив Полторак, — це диверсійна робота і слідство встановлює причину вибуху, чи була це закладка вибухівки, або її доставили на безпілотнику.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 23 березня о 2 годині 46 хвилин на декількох майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння (танкові та артилерійські снаряди 125 і 152 мм) поблизу міста Балаклія в Харківській області стався вибух і виникла пожежа, що призвела до детонації боєприпасів.

QHA