СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У так званому Верховному суді окупованого Криму відбувся розгляд апеляційної скарги кримськотатарського активіста Рустема Османова, якому «суд» призначив штраф у розмірі 10 тис. рублів за нібито участь у несанкціонованому мітингу 13 квітня 2017 року під час обшуків у Бахчисараї. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

Захисник Османова зазначив, що «суд» не задовольнив жодне з клопотань.

— Суд не задовольнив жодне з клопотань, не задовольнив скаргу адвоката Семедляєва і визнав винним у правопорушенні. За фактом не було представлено жодних доказів про те, що він брав участь у несанкціонованому мітингу, не було ніяких доказів про його провину, — додав він.

QHA повідомляло, що так званий Бахчисарайський районний "суд" в окупованому Криму призначив штраф затриманому вранці 11 грудня Рустему Османову. Кримскотатарcького активіста оштрафували на 10 тис. російських рублів. Його звинуватили у нібито «участі в несанкціонованому мітингу, що спричинило створення перешкод функціонуванню об'єктів життєзабезпечення, транспортної або соціальної інфраструктури».

QHA