КИЇВ (QHA) -

Великий інтернет-провайдер «Ланет» прийняв рішення зупинити для своїх абонентів трансляцію телеканалу «Інтер» та інших дочірніх каналів «Inter Media Group». Цим кроком провайдер спробує посилити конкуренцію серед незалежних каналів і поліпшити якість телевізійного продукту. Про це розповів на своїй сторінці у Фейсбук директор провайдера Мар'ян Івасюк.

— Дотримуючись реформаторського духу змін у Законі «Про телебачення і радіомовлення», спрямованих на лібералізацію економічних відносин учасників ринку кабельного телебачення, ми вирішили підтримати конкуренцію між медіагрупами і забезпечити додаткові можливості для незалежних телеканалів. Стимулюючи медіагрупи до конкуренції, у 2017 році в нашій кабельній мережі ретранслюватимуться канали тільки 3 з 4 медіагруп. Ґрунтуючись на поточних рейтингах телеперегляду, групою, яка не потрапила до списку, стала «Inter Media Group», — заявив Івасюк.

Нагадаємо, як передавало QHA, в офісі провайдера «Ланет», що обслуговує 150 тисяч абонентів, ДФС проводила обшуки на початку листопада. Керівництво провайдера тоді стверджувало, що ця акція є засобом тиску на компанію, адже «Ланет» вже кілька місяців веде судовий розгляд з ДФС через пред'явлені фіскалами звинувачення в несплаті податків.

ФОТО: інтернет

QHA